Fankon

Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Warszawa Bronies.

Witajcie na pierwszej edycji Fankonu - multifandomowym konwencie w Warszawie! Fankon ma charakter imprezy integracyjnej między fandomami, dysponujemy wieloma salami, w których nie będziecie się nudzić. Jeśli lubisz Science Fiction, Fantastyke, Manga&Anime, Cosplay, Gry, Planszówki, itd. to trafiłeś do własciewego miejsca!

Rozpoczęcie 2018-08-11 10:00:00 (1 miesiąc od teraz)
Zakończenie 2018-08-12 14:00:00
Dokładny adres wydarzenia ul. Raszyńska 22, Warszawa
Email kontakowy fankon2018@gmail.com
Strona internetowa https://web.facebook.com/Fankonteam/
Adres/miasto organizatora ul. Jana Blatona 4/20, 01-494 Warszawa

Rejestracja

Aby zapisać się na wydarzenie używajac swojego konta Cooket zaloguj się lub zarejestruj się.

Rejestracja za pomocą konta Cooket pozwala m.in. na rejestrację na wydarzenie za pomocą wcześniej wpisanych danych, proste zgłaszanie atrakcji, podgląd statusu swojego biletu w systemie (jako opcja dodatkowa, informacje będą też wysyłane na maila) i wiele więcej (funkcje będą dodawane sukcesywnie w przyszłości). Osoby funkcyjne (organizatorzy, osoby akredytujące i helperzy w szczególności) powinny zarejestrować się poprzez tę opcję obowiązkowo.

Rejestracja na wydarzenie bez konta

Rejestracja na wydarzenie bez konta jest możliwa korzystając z poniższego formularza. Aktualizacje statusu biletu będą jedynie wysyłane na adres email, tak samo jak wszystkie inne informacje, z możliwością podglądu w systemie przy wykorzystaniu linka i PINu przesłanego w wiadomości E-Mail.

Wybierz bilet

  • Wejściówka standardowa | 30 PLN | Standardowa wejściówka umożliwiająca wejście na konwent 444

Postanowienia końcowe

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez organizatora wydarzenia oraz administratora systemu Cooket. Dane mogą zostać wykorzystane wyłącznie do celów rejestracji, akredytacji (w tym akredytacji na miejscu wydarzenia i kontroli przebywania na jego terenie) oraz utworzenia statystyki wydarzenia. Jeżeli masz poniżej 16 lat twoi rodzice lub opiekunowe prawni muszą wyrazić zgodę na rejestrację. Podanie w.w. danych osobowych jest warunkiem koniecznym rejestracji na dane wydarzenie.

Przechodząc dalej (logując się, rejestrując w serwisie, bądź na wydarzenie) akceptujesz regulamin systemu Cooket.