Przyjacielski Lipcowy Twilightmeet

Organizatorem wydarzenia jest Bronies Twilight.

Salut everypony!
Mamy zaszczyt zaprosić na najbardziej poniaczowe wydarzenie tych wakacji! W dniach 21-22 lipca odbędzie się w stołecznymregionie kolejny Twilightmeet. Z Księżniczki Twilight pomocą, odbędzie się to tak jak na innych naszych meetach. Będziemy się świetnie bawić w twardym budynku z "cegły i betonu" gdzie znajdziecie wszystkie atrakcje które nigdy nie tracą na świeżości oraz te nowe, których nie było nawet na Znaczkowym! Następnie, wieczorem udamy się w piękne integracyjne miejsce by w namiotach i przy ognisku spędzić reszte czasu rozkoszując się na świeżym powietrzu razem z innymi kucykami. W te wakacje, wybierzcie 100% kucykowe Kucyki dla Kucyków! Do zobaczenia 21 lipca!
~Dmitrij, Nicu i Silicius.

Rozpoczęcie 2018-07-21 10:00:00 (1 miesiąc od teraz)
Zakończenie 2018-07-22 14:00:00
Dokładny adres wydarzenia ul. Raszyńska 22, 02-026 Warszawa
Email kontakowy dmitrij.akonom@gmail.com
Strona internetowa https://web.facebook.com/events/1818151378489403
Adres/miasto organizatora Warszawa

Rejestracja

Aby zapisać się na wydarzenie używajac swojego konta Cooket zaloguj się lub zarejestruj się.

Rejestracja za pomocą konta Cooket pozwala m.in. na rejestrację na wydarzenie za pomocą wcześniej wpisanych danych, proste zgłaszanie atrakcji, podgląd statusu swojego biletu w systemie (jako opcja dodatkowa, informacje będą też wysyłane na maila) i wiele więcej (funkcje będą dodawane sukcesywnie w przyszłości). Osoby funkcyjne (organizatorzy, osoby akredytujące i helperzy w szczególności) powinny zarejestrować się poprzez tę opcję obowiązkowo.

Rejestracja na wydarzenie bez konta

Rejestracja na wydarzenie bez konta jest możliwa korzystając z poniższego formularza. Aktualizacje statusu biletu będą jedynie wysyłane na adres email, tak samo jak wszystkie inne informacje, z możliwością podglądu w systemie przy wykorzystaniu linka i PINu przesłanego w wiadomości E-Mail.

Wybierz bilet

  • Wejściówka standardowa | 15 PLN | Standardowa wejściówka umożliwiająca wejście na meeta 184
  • Wejściówka kupiecka | 0 PLN | Dla wystawców - cena ustalana indywidualnie 28

Postanowienia końcowe

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez organizatora wydarzenia oraz administratora systemu Cooket. Dane mogą zostać wykorzystane wyłącznie do celów rejestracji, akredytacji (w tym akredytacji na miejscu wydarzenia i kontroli przebywania na jego terenie) oraz utworzenia statystyki wydarzenia. Jeżeli masz poniżej 16 lat twoi rodzice lub opiekunowe prawni muszą wyrazić zgodę na rejestrację. Podanie w.w. danych osobowych jest warunkiem koniecznym rejestracji na dane wydarzenie.

Przechodząc dalej (logując się, rejestrując w serwisie, bądź na wydarzenie) akceptujesz regulamin systemu Cooket.