VI Twilightmeet

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja BT.

Pewnie martwiliście się, że w lipcu nie będzie się nic działo w fandomie... No cóż :3
Pragniemy was serdecznie zaprosić na już szóstą edycję najbardziej Twilightowego wydarzenia w Polsce! Jeżeli jeszcze nie macie planów jak dobrze rozpocząć wakacje to zapraszamy do nas, postaramy się zapewnić standardowy pakiet atrakcji ale poza tym jakoś was zaskoczyć ;) W końcu sz6stka jest na swój sposób wyjątkowa w naszym fandomie! Wyjątkowo musimy zawitać w Gdyni ponieważ w wakacje SP16 ma remont i nie wynajmuje. Już 06-08 lipca zapraszamy na ciepłą północ, na tracenie głosu na karaoke, targowanie się ze sprzedawcami i artystami, prelekcje i siedzenie po nocach w doborowym towarzystwie ;). Tradycyjnie już, wszelkie interesujące informacje będą się pojawiać począwszy od dnia dzisiejszego aż do samego meeta.

Rozpoczęcie 2018-07-06 18:00:00 (2 tygodnie od teraz)
Zakończenie 2018-07-08 12:00:00
Dokładny adres wydarzenia ul. Chylońska 227, Gdynia
Email kontakowy mkxd@broniestwilight.org
Strona internetowa http://broniestwilight.org/
Adres/miasto organizatora ul. Grunwaldzka 5, 80-236 Gdańsk

Rejestracja

Aby zapisać się na wydarzenie używajac swojego konta Cooket zaloguj się lub zarejestruj się.

Rejestracja za pomocą konta Cooket pozwala m.in. na rejestrację na wydarzenie za pomocą wcześniej wpisanych danych, proste zgłaszanie atrakcji, podgląd statusu swojego biletu w systemie (jako opcja dodatkowa, informacje będą też wysyłane na maila) i wiele więcej (funkcje będą dodawane sukcesywnie w przyszłości). Osoby funkcyjne (organizatorzy, osoby akredytujące i helperzy w szczególności) powinny zarejestrować się poprzez tę opcję obowiązkowo.

Rejestracja na wydarzenie bez konta

Rejestracja na wydarzenie bez konta jest możliwa korzystając z poniższego formularza. Aktualizacje statusu biletu będą jedynie wysyłane na adres email, tak samo jak wszystkie inne informacje, z możliwością podglądu w systemie przy wykorzystaniu linka i PINu przesłanego w wiadomości E-Mail.

Wybierz bilet

  • Wejściówka standardowa | 15 PLN | Standardowa wejściówka umożliwiająca wejście na meeta 259
  • Wejściówka sklepikowa | 20 PLN | Wejściówka dla sklepików 16

Postanowienia końcowe

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez organizatora wydarzenia oraz administratora systemu Cooket. Dane mogą zostać wykorzystane wyłącznie do celów rejestracji, akredytacji (w tym akredytacji na miejscu wydarzenia i kontroli przebywania na jego terenie) oraz utworzenia statystyki wydarzenia. Jeżeli masz poniżej 16 lat twoi rodzice lub opiekunowe prawni muszą wyrazić zgodę na rejestrację. Podanie w.w. danych osobowych jest warunkiem koniecznym rejestracji na dane wydarzenie.

Przechodząc dalej (logując się, rejestrując w serwisie, bądź na wydarzenie) akceptujesz regulamin systemu Cooket.